GÜNDEM (Medya90) - |

RİDEF ve RİDEVA’dan Rize’ ye Ramazan Yardımı

 

RİDEF ve RİDEVA’dan Rize’ ye Ramazan Yardımı

RİDEF Genel Başkanı Recep ALBAYRAK tarafından yapılan açıklamada; Rize bizim doğduğumuz büyüdüğümüz ana toprağımızdır. Bu yıl Ramazan yardımlarının bir kısmını Sıladaki ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize ulaştırmayı uygun bulduk.
Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) ve Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği Vakfı (RİDEVA) tarafından; “Kardeşlik şiarımız, Paylaşmaktır karımız” mottosuyla üye dernekleriyle beraber 3000 aileye ulaşmak amacıyla başlatılan Ramazan   yardımları kapsamında bu defa Rize’de ihtiyaç sahibi 300 aileye dağıtılmak üzere Otuzbirbin beşyüz liralık (31.500TL) market çekini  Rize il temsilcisi ve üye dernek Riseder Başkanı İshak Güngör  aracılığyla Rize Valiliğine teslim etti. RİDEF Genel Başkanı Recep ALBAYRAK  tarafından yapılan açıklamada; Rize bizim doğduğumuz büyüdüğümüz ana toprağımızdır. Bu yıl Ramazan yardımlarının bir kısmını Sıladaki ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize ulaştırmayı uygun bulduk.  Bu minvalde bize destek veren başta Sayın Valimiz Kemal Çeber  olmak üzere Vali yardımcımız Bayram Sağır ve tüm ekibine  RİDEF ve RİDEVA ailesi adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.Daha önce Rizede Valilik ve Rize Belediyesi ile ortak çalışmalar yapılmıştır. Vatandaşlarımızın hayrına olan ve memleketimize katma değer üreten bu tür çalışmaların bundan sonrada devam edeceğini söyledi.
RİDEF Genel Başkanı Recep ALBAYRAK tarafından yapılan açıklamada; Rize bizim doğduğumuz büyüdüğümüz ana toprağımızdır. Bu yıl Ramazan yardımlarının bir kısmını Sıladaki ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize ulaştırmayı uygun bulduk.

Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) ve Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği Vakfı (RİDEVA) tarafından; “Kardeşlik şiarımız, Paylaşmaktır karımız” mottosuyla üye dernekleriyle beraber 3000 aileye ulaşmak amacıyla başlatılan Ramazan   yardımları kapsamında bu defa Rize’de ihtiyaç sahibi 300 aileye dağıtılmak üzere Otuzbirbin beşyüz liralık (31.500TL) market çekini  Rize il temsilcisi ve üye dernek Riseder Başkanı İshak Güngör  aracılığyla Rize Valiliğine teslim etti.
RİDEF Genel Başkanı Recep ALBAYRAK  tarafından yapılan açıklamada; Rize bizim doğduğumuz büyüdüğümüz ana toprağımızdır.
Bu yıl Ramazan yardımlarının bir kısmını Sıladaki ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize ulaştırmayı uygun bulduk. 


Bu minvalde bize destek veren başta Sayın Valimiz Kemal Çeber  olmak üzere Vali yardımcımız Bayram Sağır ve tüm ekibine  RİDEF ve RİDEVA ailesi adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.Daha önce Rizede Valilik ve Rize Belediyesi ile ortak çalışmalar yapılmıştır. Vatandaşlarımızın hayrına olan ve memleketimize katma değer üreten bu tür çalışmaların bundan sonrada devam edeceğini söyledi.

Habere ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve medya90.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.