EYÜPHAN KAYA
Köşe Yazarı
EYÜPHAN KAYA
 

Vatandaş olmayı bile hak etmiyorsunuz..!?

ggg Atatürkçülük arkasına saklanan halk düşmanları yine iş başında..! Yok efendin Deniz Aslanlarıymış, bırakın deniz aslanlarını, siz deniz anası bile olmazsınız..!?    Siz FETÖ’den daha tehlikelisiniz, Siz PKK’den daha tehlikelisiniz, Siz cephede Mehmetçiğe kurşun sıkan karşı düşmandan daha tehlikelisiniz, Çünkü siz bu ülkenin bağımsızlığını ve zenginliğini istemiyorsunuz, Çünkü siz vatandaşların hür ve huzur içinde yaşamasını istemiyorsunuz, Çünkü siz mandacısınız, En garibi de ağasına baş kaldıran rençper gibi nankör ve hainsiniz..!    Bir devletin üç erki var: Yasama, Yürütme ve Yargı..! Bu dengeler üçgeninde devlet yürüyor, olgunlaşarak yoluna devam ediyor. Silahlı kuvvetler modern dünyanın her yerinde yürütmenin emir erleridir, bunu böyle bilin yeter artık..!    İkide bir zırt pırt Atatürkçülüğü bu halkın önüne koyarak, bu milletin iman ve kültürünü köşeye sıkıştırmaktan utanmıyor musunuz? Bu ülke, 83 milyon vatandaşın eşit malıdır, eğer siz de vatandaşsanız, haddinizi ve hakkınızı bilin..! Yüzyıldır Türkiye gibi bir ülke, *Bir yarım ada, *Yer altı ve yerüstü zenginlikleri dünya ortalamasının çok üstünde, *Gece gündüzü muadil,  *Dört mevsimin yaşandığı, *Dağıyla ovasıyla bir dünya cennetinde yaşıyoruz, Gel gör ki terakki edemiyoruz, İlerleyemiyoruz,  Mimsiz medeniyetin ahırında tepinip gidiyoruz..! Buna engel olanların en başında gelen siz nankör ve darbeciler değil misiniz?    Alem biliyor ki, her darbeden sonra bu ülke dolar bazında %50 fakirleşiyor, Ülkenin karizmasını çiziyorsunuz, İtibardan düşürüyorsunuz, 28 Şubat müdahalesiyle milyonlarca gencimiz mesleksiz ve mesnetsiz kaldı,    Buna ne hakkınız var? Size, Fransa Başbakanı mı talimat veriyor? Kanada’dan mı finans alıyorsunuz? ABD’nin “bizim çocuklarımız başardı” dediği taifeden misiniz?    Bu millet asil bir millet, size sabrediyor, işler de rayında yürüyor, arada bir birileri hoplasa da sizin gibi.!? Adamsanız, halk ile selamlaşmayı beceriyorsanız buyurun er meydanına, seçime girin halk size yetkiyi verirse ülkenin direksiyonuna geçersiniz..! Olmuyorsa/olamıyorsa edebinizle oturun..!    Bu ülke benden fazla kimsenin değil, Bu devlet de birilerinin değil, Hele ki, Atatürkçülerin hiç değil?    Sizin de vatandaşlık unvanı hatırı için kişi başına 1/83.000.000 kadar payınız vardır, o kadar..! Aslında bana kalırsa, vatan hainleri, vatandaş olma onurunu bile hak etmiyor..!? Millet diyor ki, susun ve haddinizi bilin! Takdir Allah’ın tercih hakkı ise milletindir..!
Ekleme Tarihi: 06 Nisan 2021 - Salı

Vatandaş olmayı bile hak etmiyorsunuz..!?

Atatürkçülük arkasına saklanan halk düşmanları yine iş başında..!

Yok efendin Deniz Aslanlarıymış, bırakın deniz aslanlarını, siz deniz anası bile olmazsınız..!? 

 

Siz FETÖ’den daha tehlikelisiniz,

Siz PKK’den daha tehlikelisiniz,

Siz cephede Mehmetçiğe kurşun sıkan karşı düşmandan daha tehlikelisiniz,

Çünkü siz bu ülkenin bağımsızlığını ve zenginliğini istemiyorsunuz,

Çünkü siz vatandaşların hür ve huzur içinde yaşamasını istemiyorsunuz,

Çünkü siz mandacısınız,

En garibi de ağasına baş kaldıran rençper gibi nankör ve hainsiniz..! 

 

Bir devletin üç erki var: Yasama, Yürütme ve Yargı..! Bu dengeler üçgeninde devlet yürüyor, olgunlaşarak yoluna devam ediyor. Silahlı kuvvetler modern dünyanın her yerinde yürütmenin emir erleridir, bunu böyle bilin yeter artık..! 

 

İkide bir zırt pırt Atatürkçülüğü bu halkın önüne koyarak, bu milletin iman ve kültürünü köşeye sıkıştırmaktan utanmıyor musunuz?

Bu ülke, 83 milyon vatandaşın eşit malıdır, eğer siz de vatandaşsanız, haddinizi ve hakkınızı bilin..!

Yüzyıldır Türkiye gibi bir ülke,

*Bir yarım ada,

*Yer altı ve yerüstü zenginlikleri dünya ortalamasının çok üstünde,

*Gece gündüzü muadil, 

*Dört mevsimin yaşandığı,

*Dağıyla ovasıyla bir dünya cennetinde yaşıyoruz,

Gel gör ki terakki edemiyoruz, İlerleyemiyoruz, 

Mimsiz medeniyetin ahırında tepinip gidiyoruz..! Buna engel olanların en başında gelen siz nankör ve darbeciler değil misiniz? 

 

Alem biliyor ki, her darbeden sonra bu ülke dolar bazında %50 fakirleşiyor,

Ülkenin karizmasını çiziyorsunuz,

İtibardan düşürüyorsunuz,

28 Şubat müdahalesiyle milyonlarca gencimiz mesleksiz ve mesnetsiz kaldı, 

 

Buna ne hakkınız var?

Size, Fransa Başbakanı mı talimat veriyor?

Kanada’dan mı finans alıyorsunuz?

ABD’nin “bizim çocuklarımız başardı” dediği taifeden misiniz? 

 

Bu millet asil bir millet, size sabrediyor, işler de rayında yürüyor, arada bir birileri hoplasa da sizin gibi.!?

Adamsanız, halk ile selamlaşmayı beceriyorsanız buyurun er meydanına, seçime girin halk size yetkiyi verirse ülkenin direksiyonuna geçersiniz..! Olmuyorsa/olamıyorsa edebinizle oturun..! 

 

Bu ülke benden fazla kimsenin değil,

Bu devlet de birilerinin değil,

Hele ki, Atatürkçülerin hiç değil? 

 

Sizin de vatandaşlık unvanı hatırı için kişi başına 1/83.000.000 kadar payınız vardır, o kadar..!

Aslında bana kalırsa, vatan hainleri, vatandaş olma onurunu bile hak etmiyor..!?

Millet diyor ki, susun ve haddinizi bilin!

Takdir Allah’ın tercih hakkı ise milletindir..!

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve medya90.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.